تعمیرات تخصصی سرورهای HP

توسط تیم حرفه ای آوش افزار

تعمیر سرور HP و پیدا کردن عیب و نقص سرور در زمان کوتاه با توجه به تاثیری که میتواند روی سطح عملکرد کسب و کارتان بگذارد، از جمله نیازهای مهم مشتریان است. همانطور که میدانید خرابی سرور HP موجب عملکرد پایین آن میشود که این مسئله راندمان کاری و سطح عملکرد شرکت شما را پایین می آورد. یکی از خدمات ارائه شده شرکت آوش افزار برای مشتریان گرامی  تعمیر سرور HP و همچنین تعمیر دیگر قطعات سخت افزاری سرور در کوتاه ترین زمان ممکن میباشد.

خدمات ما

مشاوره رایگان جهت خرید و به روز رسانی قطعات

♦ مشاوره جهت تعویض و یا تعمیر قطعات سخت افزاری سرورها

♦ عیب یابی و تعمیر سرور HP

♦ رفع عیب و نقص سخت افزاری سرور

♦ نصب و راه اندازی سرور

♦فروش سرور و سایر قطعات سرور

تعمیر سرور HP باید توسط کارشناس و متخصص در زمینه تعمیرات صورت گیرد. تمامی خدمات شرکت آوش افزار بر اساس پروتکل های کمپانی HP توسط کارشناس مجرب در این زمینه میباشد.

شما مشتریان گرامی میتوانید با اطمینان خاطر جهت تهیه قطعات مورد نیاز سرور و تعمیر و رفع ایراد سرورHP و تعمیر دیگر قطعات سخت افزاری نظیر مادربرد، پاور و دیگر قطعات از مشاوره تلفنی و خدمات در محل شرکت استفاده نمایید.

همچنین اگر F10 سرور شما کار نمیکند ما میتوانیم در سریع ترین زمان ممکن چیپ مادربرد شما را تعویض نماییم و تمامی اپدیت ها را مطابق لیست کمپانی اچ پی بر روی دستگاه شما نصب نماییم.

 مشاوره فنی و تعمیر سرور HP

جهت مشاوره فنی و تعمیر انواع سرور و قطعات سخت افزاری سرور اچ پی با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمائید.

سرعت در ارائه خدمات

 با تجربه طولانی در زمینه تعمیرات، بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان به شما ارائه خواهیم داد.

نیروی ماهر و متخصص

با تیم پشتیبانی متخصص و با سال ها سابقه در زمینه تعمیرات تخصصی شما را در جهت تعمیر سرور و قطعات سخت افزاری یاری خواهیم داد.

اصالت کالا

بهترین و با کیفیت ترین محصولات کمپانی HP متناسب با نیازتان در زمینه کاری به صورت اورجینال به شما ارائه خواهد شد.